Spoleto 1

Ładowanie Wydarzenia

Spoleto jest miejscem, w którym święty Franciszek przeżył swoje nawrócenie i postanowił poświęcić swoje życie służbie Bogu. Wokół tego miejsca skupiają się pierwsze rekolekcje formacyjne wspólnoty MF Tau – rekolekcje nawrócenia, w trakcie których zadajemy sobie pytanie: Komu chcesz służyć – Panu, czy słudze?

Jak się zapisać?
Zaliczkę w wysokości 50zł należy wysłać na numer konta Referatu MF Tau (dane do przelewu). W tytule wpisz SPOLETO 1 oraz swoje imię i nazwisko.

Koszt: 300zł – w cenie uwzględniony jest nocleg i pełne wyżywienie.

Rozpoczynamy o godz. 19:00
Warto jednak przyjechać trochę wcześniej, aby się zakwaterować.

Co zabrać ze sobą?
Z pewnością będzie Ci potrzebne: Pismo Święte, śpiwór, kurtka przeciwdeszczowa, wygodne buty, coś ciepłego do ubrania i odświętny strój.

Pobierz, wydrukuj i uzupełnij (jeśli nie masz ukończonych 18 lat – poproś swojego rodzica, opiekuna prawnego) kartę zgłoszenia na ten turnus.

Pamiętaj o legitymacji szkolnej lub dowodzie osobistym.

Jak dojechać:

Do Jeleniej Góry najlepiej pociągiem lub autobusem. I teraz:
1) bus z Dworca PKP Jelenia Góra do Janic.
2) autobus PKS do Pasiecznika i stamtąd do Janic pieszo 3 km.

Przypomnienie:

Posługujący na rekolekcjach zaczynają je dzień wcześniej!

UWAGA!! Proszę nie zabierać ze sobą mp3, mp4, iPod’ów, laptopów i innych „przeszkadzaczy”. Usilnie zachęcamy do przeżycia tych rekolekcji bez komórki. Na każdym turnusie będzie podany telefon kontaktowy do Lidera rekolekcji, na który w sytuacjach nadzwyczajnych będzie można telefonować. Zachęcamy do całkowitego wyciszenia się w tym szczególnym czasie.