Terliczka

Odpowiedzialni

Paulina Burak

br. Robert Kozłowski OFMCap.
17 77 21 728

miejsce spotkań:
Parafia MB Fatimskiej i św. o. Pio

Kontakt z nami

wspolnotaterliczka

Kilka słów o nas

Naszą wspólnotę tworzy piątka pogodnych ludzi. Wszyscy jesteśmy studentami z Rzeszowa i wszyscy mamy już w tej wspólnocie pewne doświadczenie, dlatego tym bardziej jesteśmy otwarci na świeżości w naszym gronie. Co tydzień spotykamy się na dyskusjach, debatach, zabawach, ale przede wszystkim modlitwie i wzajemnym umacnianiu się na drodze, którą wszyscy razem podjęliśmy.

Kim jesteśmy?

Łukasz i Mateusz – studenci chemii, żywioły naszej gromadki, odpowiednio 5 i 2 rok we wspólnocie, Karolina i Paulina – wspólnotowe siostrzyczki, dwie przeciwstawne natury,również 5 rok we wspólnocie, Kornel – nabytek ze Stalowej Woli, student budownictwa i matematyki.Naszym opiekunem i założycielem niezmiennie od 5 lat jest br. Robert Kozłowski, sympatyczny, towarzyski i doświadczony we franciszkańskich wspólnotach.

Czasem naszych spotkań są niedzielne wieczory, godzina 19:30. Jeżeli chciałbyś nas poznać, spotkać się, dołączyć do nas – gorąco zapraszamy! 🙂

Jak do nas dojechać? Znajdując się w Rzeszowie na dworcu autobusowym (stanowisko zaraz obok kiosku) należy wsiąść w autobus zwany „mks’em” o numerze 221, kupić bilet u Pana kierowcy, podając odpowiednie zamówienie, np. „ studencki/szkolny/normalny do Terliczki” i po odbyciu spokojnej, trwającej ok. 30 minut podróży wysiąść na przystanku „Terliczka szkoła” (zawsze możesz ładnie poprosić Pana kierowcę, żeby dał Ci znać, w którym momencie jest przystanek o tej nazwie, a on prawdopodobnie zrobi to z uśmiechem na twarzy).

 

Podkarpacie pozdrawia i czeka na Ciebie, serdecznie zapraszamy!