Skomielna Czarna

Odpowiedzialni

br. Marcin Świąder OFMCap.

miejsce spotkań:
Parafia Nawiedzenia NMP

Kontakt z nami

Kilka słów o nas

Nasza wspólnota powstała w maju  2015 roku.. Pan Bóg powołał nas po imieniu, każdego innego, wyjątkowego. Każdy z nas ma swój niepowtarzalny charakter i osobowość. Jesteśmy różni i wielu kwestiach mamy różne zdania. Jednak mimo wszystko jesteśmy jednością, jak rodzina którą sami sobie wybraliśmy i którą sami tworzymy.

Dziś skład naszej wspólnoty wygląda następująco:

Marcin Świąder– nasz tegoroczny opiekun, który jest bardzo uzdolniony plastycznie. Ma bardzo ciekawy charakter, więc ciężko się przy nim nudzić. Uwielbia ciągle coś robić. Jego ulubioną  MF-ową przekąską są paluszki.

Agatka– nasza vice liderka , jak i również uzdolniona fotografka. To bardzo kreatywna osoba, ma wiele świetnych pomysłów. Jest również uzdolniona kulinarnie, piecze same pyszności. Jej ulubionym MF-owym przysmakiem są wedlowskie „Tiki Taki”.

Łucja – jest naszym grajkiem, któremu żadna piosenka nie jest straszna. Uwielbia występować przed ludźmi. Jest bardzo pewna siebie, pełna sarkazmu i humoru. Lubi patrzeć na świat przez różowe okulary i łatwo ją rozśmieszyć. Jej ulubionym jedzonkiem MF-owym są delicje.

Basia– skarbnik nasz drogi, przy niej żaden grosz się nie zgubi. Miła, pozytywna i roześmiana. Pięknie śpiewa i rysuje. Jest zawsze radosna i pełna pozytywnej energii. Jej uśmiech potrafi podnieść na duchu. Jej ulubioną MF-ową słodkością są babeczki.

Wiola – nasza tegoroczna kronikarka. Jest skryta, miła i pomocna. Lubi czuć się komuś potrzebna i rozmawiać z innymi. Uwielbia czytać.  Uważa, że każdy człowiek jest na swój sposób wyjątkowy. Jej ulubionym MF-owym deserem jest czekolada.

Oraz czworo sympatycznych sympatyków i sympatyczek, którzy powoli wkraczają na Franciszkańską Drogę Nawrócenia.

Jeśli masz chwilę wolnego czasu, chcesz się oderwać od codzienności lub spotkać w gronie rówieśników, przyjdź do nas. Spotykamy się w piątki, o 20.10 wraz z sympatykami, na salce parafialnej.

Zapraszamy