Piła

Odpowiedzialni

Natalia Dąbska

br. Marek Zimny OFMCap.
67 351 12 62

miejsce spotkań:
Parafia św. Antoniego z Padwy

Kontakt z nami

Kilka słów o nas

Trochę o pilskiej wspólnocie MF TAU:

Jesteśmy śmieszkami i uwielbiamy nasze spotkania, zwłaszcza te integracyjne.

Każdy z nas jest dla drugiego darem od Boga i wspólnota nie byłby pełna, gdyby kogoś zabrakło.

Można nas opisać jako jedną  dużą rodzinę. A oto my:

Sławomir Kluczyński: We wspólnocie jest pierwszy rok. Chodzi do II klasy Technikum Informatycznego. Jest trochę nolifem. Kocha jeść i spać.

Klaudia Bielejewska: 3 lata po Spoleto. Jest w III klasie o profilu hotelarskim Technikum Gastronomicznego. Kocha śpiewać, tańczyć zumbe i uwielbia lamy.

Karol Skwarczek: Świeżo po Spoleto. Jest uczniem III klasy Technikum Ekonomicznego. Gra na gitarze, uwielbia śpiewać i jeść. Dużo

Daria Karolewicz: 2 lata we wspólnocie. Uczy się w II klasie Technikum Ekonomicznego. Lubi spać i jeść. Szuka męża.

Konrad Niemiec: Pierwszy rok we wspólnocie. Uczy się w IV Klasie Technikum, a właściwie tylko ta uczęszcza. Street workout i gra na instrumentach muzycznych to jego pasja. Od 9 lat jest ministrantem.

Remigiusz Białek: Dopiero po Spoleto. Uczy się w II klasie Liceum na profilu biol-chem. Od 8 lat jest ministrantem (Teraz nawet PREZESEM). Gra na perkusji i kocha grać w piłkę nożną.

Weronika Szymkiewicz: Świeżo po Spoleto. Chodzi do I klasy Liceum do profilu bio-pol-wos. Kocha muzykę, uwielbia oglądać filmy i jeść. Ma piękne pismo.

Szymon Andryschik: 3 lata po Spoleto. Uczy się w III klasie Liceum. Lubi Anime i kocha muzykę. Język Francuski i matemetyka to jego słabe strony.

Natalia Dąbska: 3 lata we wspólnocie. Chodzi do III klasy Liceum o profilu bio-chem-ang. Uwielbia muzykę i glany. Jest zafascynowana kulturą Japonii. Jej marzeniem jest zdanie matury.

Brat Marek Zimny: Asystent lokalny pilskiej wspólnoty. Wprowadza ciepłą i miłą atmosferę na spotkaniach.